Tulum Galoş

HAKKIMIZDA


            byTULUM

          Ticari hayatına 2016 yılında küçük bir tekstil atölyesinde başlayan iş hayatımız,  zamanın vermiş olduğu olgunlukla ileriye doğru yenilikçi,sağlıklı,çağdaş ve teknolojik adımlarla yoluna devam etmektedir.

           İnsanoğlu dünya kuruldu kurulalı kendisini koruyacak,kapatacak eşyalar materyeller 

 aramiştır.Bu eşyalar zaman ilerledikçe mevsimine göre ,kullanım alanına göre değişiklikler ve yeniliklikler göstermiştir.Bu yenilikler,sağlık ve güvenlik açısından çeşitlilik arz eder.Günün getirmiş olduğu olumsuz koşullardan etkilenmemek için,dayanıklı,kaliteli ve üst düzeyde hijyen  sağlamak kaçınılmaz olmuştur. Piyasaların  bu olumsuz durumunu  gören byTULUM,

 yapmış olduğu teknolojik cihaz atılımlarıyla sektörün ihtiyacı tek kullanımlık hijyen  ürünleri en üst düzeyde üretmek için yola çıkmıştır.

         İnsan sağlığını tehtid eden ,hertürlü şart ve zeminle mücadele etmeyi  kendisine ilke  edinen byTULUM,doğru ürünü dogru yerde kullanmayı tüketici bilincini ,müşterilerine aktararak ticareti dostluğa  dönüştürmüştür.

             İmalatını yaptığımız ürünlerin fiyat istikrarını sağlamak için byTULUM ,uzun vadede ürün stok odaklı çalışmalar yapmaktadır. byTULUM karşılıklı bilgi alış verişinden sonra belirlenen ürünleri müşterinin aylık tüketimine göre stoğunda tutar.Bu şekilde istikrarlı bir fiyat ve ihtiyaç olunan ürünün kısa zamanda tüketiciye ulaşmasını sağlamış olur.

             Bu vesileyle emeğini alın teriyle kazanan siz değerli dostlar,byTULUM sizin için üretmiş olduğu bu ürünler ile sağlıklı bir iş hayatı yaşamanızı canı gönülden diler.

                                                                  

                                                                                                

                                                                                                                                  


» BELGELERİMİZ » BÖLGELERIMIZ » SİTE HARİTASI

Çok Satanlar